Audytor konkursu oraz Partnerzy i Patroni Medialni

KPMG

KPMG to międzynarodowa sieć firm świadczących usługi z zakresu audytu, doradztwa podatkowego i doradztwa gospodarczego. KPMG zatrudnia ponad 174 000 pracowników w 155 krajach. KPMG było jedną z pierwszych firm audytorsko-doradczych o międzynarodowym zasięgu obecnych na polskim rynku. Rozpoczęliśmy działalność w Warszawie w maju 1990 roku. Wysokie zapotrzebowanie na profesjonalne usługi audytorsko-doradcze sprawiło, że otworzyliśmy 6 biur regionalnych. Obecnie KPMG w Polsce zatrudnia ponad 1 200 pracowników w 7 miastach: Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku, Katowicach, Łodzi. 

Strona : www.kpmg.com  

3M

W ramach struktur 3M wykorzystujemy i dzielimy się odkryciami naukowymi naszej firmy, aby ulepszać codzienne życie milionów ludzi na całym świecie. Wartość sprzedaży 3M sięga ponad 30 miliardów dolarów, a 90 000 naszych pracowników efektywnie współpracuje z Klientami na całym świecie. Więcej na temat kreatywnych i odpowiadających na światowe problemy rozwiązań 3M - można przeczytać na stronie internetowej www.3M.com lub obserwując kanał firmy na Twitterze pod nazwą @3M lub @3MNewsroom.

O 3M w Polsce

3M Poland Sp. z o.o. jest oddziałem międzynarodowego koncernu Minnesota, Mining and Manufacturing. W 2016 roku 3M obchodził 25-lecie działalności na polskim rynku. W tym czasie firma zainwestowała w naszym kraju ponad 500 mln USD. 3M w Polsce posiada cztery ośrodki produkcyjne: dwa we Wrocławiu, w Janinowie k/Grodziska Mazowieckiego oraz Rabce. Firma zatrudnia ponad 3 000 pracowników i oferuje około 10 000 produktów w ramach 5 grup biznesowych: Ochrona Zdrowia, Produkty Konsumenckie, Bezpieczeństwo i Grafika, Przemysł, Elektronika i Energetyka. Centrala firmy mieści się w Kajetanach k/Warszawy. W 2013 roku rozpoczęło swoją działalność nowoczesne Centrum Innowacji 3M we Wrocławiu, przestrzeń w której firma prezentuje innowacyjne technologie i rozwiązania. Dwa lata później, również we Wrocławiu, koncern uruchomił Centrum Usług Wspólnych 3M na obszar Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki, a we wrześniu 2017 r. Centrum Szkoleniowe 3M.

Zaangażowanie i wkład firmy w rozwój polskiej gospodarki zostały wielokrotnie nagrodzone. Na przestrzeni ostatnich lat, 3M Poland otrzymała m.in. w 2016 roku wyróżnienie PAIIZ za całokształt działalności oraz Wektor 2016 za współpracą z biznesem i lokalną społecznością, a w 2015 roku odznakę honorową za zasługi dla rozwoju gospodarki Rzeczypospolitej Polskiej przyznaną przez Ministerstwo Rozwoju. Firma 3M Poland tworzy dla swoich pracowników doskonałe warunki pracy i możliwości rozwoju, czego dowodzi otrzymywanie przez kilka lat z rzędu tytułu Solidnego Pracodawcy czy podwójnego wyróżnienia Great Place to Work® w 2017 oraz 2016 roku. Działalność firmy 3M Poland jest doceniana także przez organizacje branżowe. W 2017 roku projekt marketingowy 3M pod hasłem „Starcie Szlifierzy” wyróżniono Brązowym Mieczem KTR. Rok wcześniej projekt ten został nagrodzony przez Związek Firm PR Srebrnym oraz Złotym Spinaczem, a kampania reklamowa promująca naukowe rozwiązania firmy 3M zdobyła brązową statuetkę Effie®.

www.3M.pl

Instytut Monitorowania Mediów

Jesteśmy zespołem ponad 200 doświadczonych specjalistów, którzy od 2000 roku skutecznie wyszukują i analizują materiały ukazujące się w mediach. Od ponad dekady należymy do elitarnej międzynarodowej organizacji FIBEP (Federation Internationale des Bureaux d'Extraits de Presse) zrzeszającej firmy monitorujące media z całego świata.

Misją IMM jest świadczenie najwyższej jakości usług związanych z pozyskiwaniem i analizą informacji ukazujących się w mediach, dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów. W trosce o zadowolenie klientów rozwijamy nieustannie nasze usługi. Monitorujemy ponad 1000 tytułów prasowych, prawie 205 stacji RTV oraz ponad milion domen polskich zasobów internetu wraz z social media. Badamy także wydatki reklamowe w prasie oraz RTV. Regularnie publikujemy badania dotyczące ciekawych zjawisk społecznych oraz śledzimy trendy w komunikacji.

Więcej o naszych badaniach na https://www.facebook.com/IMMonitoring oraz http://www.imm.com.pl/badania_mediow.

Monitoring mediów jest niezbędny w pracy działów marketingu i public relations. Dzięki wynikom monitoringu zmierzysz efektywność komunikacji Twojej firmy czy marki oraz zyskasz wiedzę, która pozwoli Ci stale doskonalić działania.

EDC Expert Direct Communication

Jesteśmy międzynarodową firmą, która łączy kompetencje agencji marketingowej i firmy produkcyjnej, posiadającą własny park maszynowy. Oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie marketingu bezpośredniego, personalizowanych stron internetowych , personalizowanego video i usługi  call center. Naszą specjalnością jest direct marketing –  marketing starannie dobranych komunikatów kierowanych do ściśle wyselekcjonowanych konsumentów. Przygotowujemy strategie marektingowe , tworzymy komunikację wizualną marek zarówno w świecie materiałów drukowanych jak i rozwiązań onlinowych.  Kreujemy przesyłki direct mail, drukujemy i dystrybujemy je za pośrednictwem operatorów pocztowych na całym świecie.

Kluczową usługą EDC jest personalizacja oferowanych produktów i usług, wykorzystująca posiadane przez klientów dane - płeć, wiek, dane geograficzne, zachowania, preferencje zakupowe, etc. Spełniamy międzynarodowe wymagania dotyczące bezpieczeństwa informacji i przepisów prawnych, co potwierdza posiadany przez EDC certyfikat DEKRA ISO 27 000, więcej na www.edcexpert.p

Jeronimo Martins | Biedronka

CONREGO

VIDEOaction

Transmisje Online

Media Point Production

Wykorzystuje nowe technologie dla potrzeb promocji oraz eventów. Podstawowe produkty to gifbudka Light Ring i fotobudka Magic Mirror. Autorskie rozwiązania projektowe i informatyczne wyróżniają urządzenia pod względem designu, możliwości i funkcji.

Produkcja gifów, filmów i zdjęć, oraz publikowanie i udostępnianie materiałów na FB, SMS, e-mail to tylko możliwości podstawowe urządzeń. Istotnymi funkcjami dodatkowymi są zbieranie danych użytkowników i hushtag’owanie publikowanych materiałów. Duża ilość produktów pozwala na realizację rozbudowanych kampanii w całym kraju. Ich budowa i funkcje sprawiają, że dysponujemy potężnym narzędziem promocji.

Firma zajmuje się również budową i oprogramowaniem na specjalne zamówienia. Wciąż pracuje też nad nowymi urządzeniami, by to co jest ich produktem kusiło w mediach społecznościowych .

www.mediapointproduction.pl 

PRO4MEDIA

PRO4MEDIA to zespół pasjonatów wizualnej oprawy eventów. Firma specjalizuje się w technicznej obsłudze wydarzeń w zakresie multimediów, oświetlenia oraz autorskich rozwiązań interaktywnych. Stawia na grupę profesjonalistów, którzy najbardziej lubią skomplikowane realizacje, a działanie poza schematem to ich codzienność. Do dyspozycji Klientów podstawia dedykowany eventowi sprzęt najwyższej jakości, czyli pełen wybór możliwości w dostosowaniu do lokalizacji i potrzeb. Co to daje organizatorom wydarzeń? Spokój i bezpieczeństwo! Ponad 5000 zrealizowanych z sukcesem eventów o różnej skali i rodzaju owocuje ogromnym doświadczeniem ekipy. Nowoczesne technologie wymagają ciągłego rozwoju, a PRO4MEDIA nie wystarcza podążanie za trendami. Oni je kreują! 

Proto.pl

PRoto.pl to portal w całości poświęcony branży PR. Publikujemy w nim najświeższe informacje o trendach rynkowych związanych z komunikacją w Polsce i na świecie, opinie ekspertów, analizy, raporty, a także oferty pracy dla PR-owców. Każdego dnia wysyłamy newsletter „Wiadomości PRoto” do blisko 20 tysięcy subskrybentów.

W ramach PRoto prowadzimy także Akademię PRoto oferującą szkolenia dla specjalistów public relations oraz dla adeptów tego kierunku. Naszymi trenerami są eksperci, którzy podczas warsztatów dzielą się swoim doświadczeniem i unikalnym know-how. Organizujemy szkolenia otwarte i zamknięte oraz certyfikowane szkolenia przez internet. Więcej informacji o aktualnych szkoleniach znajduje się na stronie www.akademiaproto.pl.

Newseria

NEWSERIA to nowoczesna, multimedialna agencja informacyjna, która dostarcza mediom w Polsce najważniejsze informacje w ramach serwisów biznesowego, innowacyjnego i lifestyle’owego.

Jesteśmy największą prywatną agencją informacyjną w Polsce, która stanowi ważne źródło informacji dla wielu redakcji internetowych, radiowych, telewizyjnych i prasy drukowanej.

Newseria, podążając za współczesnymi trendami w mediach, jako pierwsza w Polsce zaczęła dostarczać wartościowe treści w wielu formatach, których najważniejszą formą jest wideo, uzupełnione o autorskie artykuły oraz materiały audio.

Każdego dnia publikujemy kilkanaście multimedialnych depesz informacyjnych z różnych dziedzin.
W serwisie znajdują się wypowiedzi najważniejszych osób w państwie, prezesów największych spółek, ekspertów, a także przedstawicieli świata kultury, mody czy showbiznesu.

Wszystkie materiały udostępniamy mediom bezpłatnie w ramach obowiązującej licencji.

Więcej www.newseria.pl

Marketing przy kawie

BAUER MEDIA GROUP

Bankier.pl

Puls Medycyny

Świat Hoteli

CHIP

kampaniespoleczne.pl

Prix Galien Polska

Złote medale Prix Galien to nagroda przyznawana jako dowód uznania dla innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie produktów leczniczych oferowanych przez firmy farmaceutyczne, stanowi także wyróżnienie dla przełomowych dokonań i odkryć naukowców oraz kampanii zdrowotnych, których innowacyjność może mieć przełomowy wpływ na diagnostykę, leczenie i/lub zapobieganie chorobom u ludzi, zmianę stylu życia znaczącej grupy społecznej w kierunku większej świadomości i dbałości o zdrowie. Obecnie stanowi jedno z najważniejszych wyróżnień w dziedzinie farmacji i medycyny, którego ranga jest porównywana do Nagrody Nobla.

Zgodnie z tradycją, w Kapitule Konkursowej zasiadło 14 wybitnych naukowców, posiadających niepodważalną wiedzę i doświadczenie niezbędne do tego, aby ocenić zgłaszane innowacje.

Klub Twórców Reklamy

Innovation

Michał Gmitruk

Lewiatan

Ewelina Kiszka

Manager Projektu

ewelina.kiszka@zfpr.pl

tel.+48 531 848 470

Marcin Olkowicz

Dyrektor Generalny ZFPR

marcin.olkowicz@zfpr.pl

tel.+48 662 248 214

krs: 000020265458
nip: 951-20-04-715 | regon: 012785214541